Aktuális karrier lehetőségek a Viblance csapatában

Miért érdemes a Viblance csapatában dolgoznod?

  • Több, mint munka! Ha fontos számodra, hogy munkád értéket teremtsen és pozitív hatást gyakoroljon, köztünk a helyed.
  • Legyél a saját főnököd! A munkaköröd lehetőségein belül szabadon tervezheted meg mikor mit csinálsz. Mi, az eredményekre figyelünk.
  • Fejlődj! Személyesen és szakmailag egyaránt. Gyorsan növekvő cégünkben, folyamatosan új kihívásokkal fogsz találkozni.
  • Biztos háttér válság idején is! Cégünk a válság ellenére is folyamatason növekvő pályán halad előre.

Ha jelentkeznél, küldj egy e-mailt a karrier@viblance.com címre! Sokat segít, ha pár szóban megírod, miért gondolod, hogy Te vagy a mi emberünk és milyen bér vagy kompenzációs csomag tenne boldoggá.

Pozíció: Gyártó munkatárs

Dolgozz velünk Magyarország díjnyertes granola műhelyében!

Nem probléma, ha nincs szaktudásod és nem gond, ha nem tudod mi az a granola – mindenre megtanítunk 🙂

A lényeg, hogy képes legyél a részletekre figyelve, önállóan dolgozni és az elvállalt munkát lelkiismeretesen elvégezni.

Ha téged választunk, az alapanyagok előkészítésétől, a sütésen át a csomagolásig minden munkafolyamatra megtanítunk.

Különösen érdemes jelentkezned, ha:

  • Fontos számodra az egészség és érdeklődsz a vegán életmód illetve növényi alapú táplálkozás iránt.
  • Fontos számodra, hogy baráti közegben, egy kis csapat tagjaként végezz hasznos munkát.
  • Legalább egy évig tervezel velünk dolgozni.

Feladatok:

  • Granola, müzli és zabkása termékek gyártásái folyamataiban való részvétel.
  • Üzem, gyártó eszközök tisztán tartása.

Előny, de nem feltétel

  • Cukrászatban, pékségben vagy konyhán szerzett tapasztalat.

A munkavégzés helye: Budapest, 1044 Váci út 40. Újpest központ 10 perc séta.