Aktuális karrier lehetőségek a Viblance csapatában

Miért érdemes a Viblance csapatában dolgoznod?

  • Több, mint munka! Ha fontos számodra, hogy munkád értéket teremtsen és pozitív hatást gyakoroljon, köztünk a helyed.
  • Legyél a saját főnököd! Szabadon tervezheted meg mikor mit csinálsz. Mi, az eredményekre figyelünk.
  • Fejlődj! Személyesen és szakmailag egyaránt. Gyorsan növekvő cégünkben, folyamatosan új kihívásokkal fogsz találkozni.

Ha jelentkeznél, küldj egy e-mailt a karrier@viblance.com címre! Sokat segít, ha pár szóban megírod, miért gondolod, hogy Te vagy a mi emberünk és milyen bér vagy kompenzációs csomag tenne boldoggá.

Pozíció: Designer/grafikus

Szabadúszó designer/grafikus munkatársat keresünk az alábbi feladatok elllátására.

Feladatok:

  • Információs anyagok, e-bookok, elektronikus receptkönyvek stb tervezése
  • Fizikai rekmlámhordozók, plakátok, prospektusok stb tervezése nyomdakészre
  • Termékdesign: új koncepciók kidolgozása, meglévő termékek fejlesztése
  • Digital marketing: grafikák és kampány kreatívok megtervezése és megvalósítása webes felhasználásra

Téged keresünk ha:

  • Ha már nem vagy teljesen kezdő, de még nem gyűrtek maguk alá teljesen a szakma konvenciói
  • Ha képes vagy és szeretsz ötlet csírákból teljes koncepciókat gyártani
  • Ha van számottevő tapasztalatod a fent vázolt feladatok közül legalább kettőből
  • Ha képes vagy határidőre nyomdakész munkát produkálni

Amit ajánlunk:

  • Távmunka az idő 90%-ban
  • Versenyképes kompenzáció
  • Hosszú távú, kiszámítható együttműködés egy teljes munkaidős állás lehetőségével
  • Startup feeling
  • Változatos, folyamatos kihívást jelentő projektek

Pozíció: Sales Manager

A Viblance csapata keresi új munkatársát, aki segít minket új partnerek megtalálásában, meglévő partnerekkel való kapcsolat fejlesztésében és a sales csapat koordinálásában.

Olyan embert keresünk, aki:

  • Könnyen teremt kapcsolatot, új helyzetekben hamar feltalálja magát.
  • Szeret másoknak segíteni, képes a párbeszédre.
  • Izgalmasnak találja új üzletek feltérképezését és képes termékeinket önazonos módon bemutatni és értékesíteni.
  • Nem ijed meg egy bonyolultabb excel táblától, képes precíz jelentések elkészítésére és elemzésére.
  • Rendelkezik jogosítvánnyal, és tud vezetni.
  • Rendelkezik néhány éves tapasztalattal sales területen.

A munka:

  • Új partnerek felkutatása, üzletkötés.
  • Kapcsolattartás partnereinkkel személyesen, telefonon vagy írásban.
  • Vásárok lebonyolítása, egyéb szervezési és logisztikai feladatok.
  • A sales csapat koordinálása, jelentések készítése és elemzése.
  • Key account management.

  • Üzemanyag költségtérítés vagy céges autó
  • Korlátlan céges telefon
  • Fix fizetés teljesítményarányos bónusszal
  • Exponenciális fejlődési lehetőség
  • Garantáltan változatos munka

Pozíció: Gyártó munkatárs

Dolgozz velünk Magyarország díjnyertes granola műhelyében!

Nem probléma, ha nincs szaktudásod és nem gond, ha nem tudod mi az a granola – mindenre megtanítunk 🙂

A lényeg, hogy képes legyél a részletekre figyelve, önállóan dolgozni és az elvállalt munkát lelkiismeretesen elvégezni.

Ha téged választunk, az alapanyagok előkészítésétől, a sütésen át a csomagolásig minden munkafolyamatra megtanítunk.

Különösen érdemes jelentkezned, ha:

  • Fontos számodra az egészség és érdeklődsz a vegán életmód illetve növényi alapú táplálkozás iránt.
  • Fontos számodra, hogy baráti közegben, egy kis csapat tagjaként végezz hasznos munkát.
  • Legalább egy évig tervezel velünk dolgozni.

Feladatok:

  • Granola, müzli és zabkása termékek gyártásái folyamataiban való részvétel.
  • Üzem, gyártó eszközök tisztán tartása.

Előny, de nem feltétel

  • Cukrászatban, pékségben vagy konyhán szerzett tapasztalat.

A munkavégzés helye: Budapest, 1044 Váci út 40. Újpest központ 10 perc séta.